X
تاریخ انتشار: جمعه 19 آبان 1402 - 10:44
کد خبر: 22266
امضای قرارداد ۲۵۰ میلیارد ریالی پارک علم و فناوری خراسان رضوی با شرکت فولاد سنگان
 

امضای قرارداد ۲۵۰ میلیارد ریالی پارک علم و فناوری خراسان رضوی با شرکت فولاد سنگان

پارک علم و فناوری خراسان رضوی با شرکت فولاد سنگان قرارداد ۲۵۰ میلیارد ریالی امضا کرد.
نظر سنجی: Article Rating

به‌گزارش پایگاه خبری تحلیلی اقتصاد بازرگانی به نقل از روابط عمومی شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان؛ معاون پشتیبانی فناوری پارک علم و فناوری خراسان رضوی گفت: قراردادی به ارزش ۲۵۰ میلیارد ریال با شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان در راستای توسعه بازار شرکت‌های این پارک امضا شد.

حسینعلی اخلاقی امیری با بیان اینکه قرارداد بین پارک علم و فناوری خراسان رضوی و سنگان خواف از نوع قرارداد انتقالی است، افزود: در اینگونه قراردادها، پارک علم و فناوری خراسان رضوی به نیابت از یک یا چند شرکت فناور و دانش بنیان با صنایع یا نهادها قرارداد منعقد می‌کند.

وی گفت:در سال جاری انعقاد قرارداد‌های انتقالی با صنایع کلان و در حوزه‌های جدید در دستور کار معاونت پشتیبانی فناوری پارک علم و فناوری خراسان قرار گرفته است.

معاون پشتیبانی فناوری پارک علم و فناوری خراسان افزود:مزیت مدل قرارداد‌های انتقالی، اعتماد سازی برای کارفرما، تسهیل ارائه تضامین، نظارت پارک بر روند اجرای پروژه و امکان بهره گیری از ترک تشریفات برای کارفرمایان و شرکت‌های فناور است.

وی گفت: در یکسال اخیر تعاملات گسترده‌ای با صنایع فولادی کشور به ویژه شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان خراسان زیر مجموعه پردیس مشترک فناوری صنایع معدنی حاصل شده است، زیرا موضوع ورود فناوری‌های استان به این صنایع جزو اولویت‌های پارک علم و فناوری خراسان رضوی به شمار می‌رود.

اخلاقی امیری گفت: طرح «پیاده سازی سامانه هوشمند مدیریت آب و گاز» با هدف هوشمندسازی کارخانه فولاد سنگان خواف برای بهینه سازی مصرف آب و گاز با تکیه بر ظرفیت شرکت دانش‌بنیان «بهپویان امین منتظر» و نیز آزمایشگاه دیسپاچینگ انرژی به صورت مشترک بین پارک علم و فناوری خراسان رضوی منعقد شده است.

انتهای‌پیام/

نظر سنجی
اشتراک گذاری
تصاویر
  • امضای قرارداد ۲۵۰ میلیارد ریالی پارک علم و فناوری خراسان رضوی با شرکت فولاد سنگان
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

 
  • banner
  • pegah1
  • famran
  • Untitled-24
  • bank-sh
  • _D8_A7_D8_AA_D8_A7_D9_82_20_D8_A8_D8_A7_D8_B2_D8_B1_DA_AF_D8_A7_D9_86_DB_8C_20_D8_A7_D9_84_D8_A8_D8_B1_D8_B2
  • ezweb1
طراحی سایت