X
تاریخ انتشار: دوشنبه 17 مهر 1402 - 10:55
کد خبر: 22152
حضور دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشگاه بیرجند در فولاد سنگان
 

حضور دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشگاه بیرجند در فولاد سنگان

اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشگاه صنعتی بیرجند با حضور در شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان، از خطوط تولیدی این شرکت بازدید به عمل آوردند.
نظر سنجی: Article Rating

به‌گزارش پایگاه خبری تحلیلی اقتصاد بازرگانی به نقل از روابط عمومی فولاد سنگان،  جمعی از دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشگاه صنعتی بیرجند با حضور در شرکت فولاد سنگان و بازدید از کارخانجات تولید گندله و کنسانتره سازی این شرکت ضمن آشنایی با روند تولید گندله، از این شرکت بازدید کردند.

در ابتدای این بازدید علی شمسی نیا، معاون بهره برداری فولاد سنگان ضمن خیرمقدم و آرزوی موفقیت برای دانشجویان گفت :

این شرکت در راستای تولید پایدار بخشی از گندله مورد نیاز شرکت فولاد مبارکه ، تاسیس گردیده و در حال حاضر واحد گندله سازی و کنسانتره سازی شرکت، هر کدام به ظرفیت تولید اسمی 5 میلیون تن در حال تولید می باشد .

وی در ادامه در خصوص روند استخراج سنگ آهن، خردایش، تولید کنسانتره ، پر عیارسازی ، تولید گندله ، انباشت و برداشت محصول و حمل آن توضیحاتی را ارائه نمود و در ادامه به سوالات دانشجویان حاضر در این بازدید پاسخ داد.

در ادامه علی عباسی مدیر گروه مهندسی معدن دانشگاه صنعتی بیرجند ضمن تشکر از مدیرعامل شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان و دست اندرکاران برگزاری این بازدید میدانی اظهار امیدواری کرد: دانشجویان ضمن آشنایی با کار در صنعت، با سخت کوشی و تلاش زمینه های رشد و توسعه کشور را فراهم سازند.

همچنین یوسف یوسفی، رئیس پردیس صنایع معدنی ضمن عرض خیر مقدم ، بیان داشت که دانشجویان در این جلسه به چالش های پیش روی صنعت و کارخانجات صنعتی بپردازند و در بازدیدی که از مجموعه دارند دقت نموده و با توجه بیشتر به محیط کاری، ضمن بررسی و جستجو،کاستی های احتمالی که در حوزه صنایع وجود دارد را استخراج نمایند.

گفتنی است، بازدید اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشگاه صنعتی بیرجند با حضور 45 نفر از دانشجویان و هیئت علمی این دانشگاه با هدف آشنایی دانشجویان با صنعت و محیط کسب و کار برگزار شد.

انتهای‌پیام/

نظر سنجی
اشتراک گذاری
تصاویر
  • حضور دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشگاه بیرجند در فولاد سنگان
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

 
  • banner
  • pegah1
  • famran
  • Untitled-24
  • bank-sh
طراحی سایت