X
تاریخ انتشار: شنبه 22 اردیبهشت 1403 - 10:22
کد خبر: 23026
فولاد اکسین خوزستان یکی از صادرکنندگان برتر کشور است
 

فولاد اکسین خوزستان یکی از صادرکنندگان برتر کشور است

معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه فولاد اکسین خوزستان یکی از صادرکنندگان برتر کشور است، گفت: فولاد اکسین علی رغم همه فراز و نشیب‌های سالیان قبل اکنون مسیری خوب و درستی را در پیش گرفته است.
نظر سنجی: Article Rating

به‌گزارش پایگاه خبری تحلیلی اقتصاد بازرگانی به نقل از شرکت فولاد اکسین خوزستان؛ علیرضا عسگریان معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست خبری که امروز در نمایشگاه بین‌المللی نفت در غرفه شرکت فولاد اکسین خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: فولاد اکسین باید با حوزه‌های اطراف خود و به ویژه دستگاه‌های درون سیستمی هلدینگ‌ها و یا دیگر دستگاه‌های وزارتخانه هم‌افزایی داشته باشد.

وی افزود: در این زمینه در کمترین حالت باید میان شرکت فولاد اکسین و لوله‌سازی اهواز که از یک خانواده هستند باید نزدیکی و همکاری مناسبی شکل بگیرد تا این شرکت‌ها با هم‌افزایی بتوانند عملکردی موفق‌تر داشته باشند.

معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشازه به بحث میز‌های صادراتی گفت: سال گذشته تلاش کردیم تا زیرساختی برای میز‌های صادراتی فراهم شود. اگر قرار باشد اتفاق منحصر به فردی برای صنایع رخ دهد و یک جهشی در این راستا شکل بگیرد نیازمند این است که صنایع درک درستی از صادرات داشته باشند.

عسگریان عنوان کرد: باید زنجیره‌ای شکل بگیرد که به کمک آن بتوانیم زمینه مناسبی را برای صادرات فراهم کنیم و به ویژه به کشور‌های اطراف صادرات داشته باشیم.

وی با بیان اینکه فولاد اکسین خوزستان یکی از صادرکنندگان برتر کشور است، افزود: همه کشور‌های جنوب خلیج فارس به فولاد و به ویژه فولاد عریض نیازمند هستند و باید به صادرات به این کشور‌ها توجه ویژه داشته باشیم.

معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد: فولاد اکسین علی رغم همه فراز و نشیب‌های سالیان قبل اکنون و در سال گذشته مسیری خوب و درستی را در پیش گرفته است و این موقعیت یک فرصت ممتاز است که توسط مدیرعامل شرکت و اعضای هیات مدیره مورد توجه و استفاده قرار بگیرد.

وی در پایان گفت: در شرایط تحریم ناجوانمردانه، همه ما مدیون زحمات و کوشش شبانه‌روزی تمام کارگران ایران زمین هستیم، کارگران شرکت فولاد اکسین خوزستان افتخار ایران هستند، ما خوشحالیم که مدیریت فعلی شرکت فولاد اکسین نگاه ویژه‌ای به مجموعه کارگری خود دارد و افزایش روحیه آن‌ها را اولویت اصلی می‌داند.

انتهای‌پیام/

نظر سنجی
اشتراک گذاری
تصاویر
  • فولاد اکسین خوزستان یکی از صادرکنندگان برتر کشور است
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

 
  • banner
  • pegah1
  • famran
  • Untitled-24
  • bank-sh
  • _D8_A7_D8_AA_D8_A7_D9_82_20_D8_A8_D8_A7_D8_B2_D8_B1_DA_AF_D8_A7_D9_86_DB_8C_20_D8_A7_D9_84_D8_A8_D8_B1_D8_B2
  • ezweb1
طراحی سایت