X
تاریخ انتشار: دوشنبه 11 تیر 1403 - 03:16
کد خبر: 24282
قیمت طلا و سکه امروز ۱۱ تیر ۱۴۰۳/ نیم سکه و سکه گرمی فریز شدند
 

قیمت طلا و سکه امروز ۱۱ تیر ۱۴۰۳/ نیم سکه و سکه گرمی فریز شدند

قیمت طلا و سکه امروز دوشنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۳ با کاهش در تمام قطعات و وزن‌ها بازگشایی شد. با این حال، قیمت نیم سکه و سکه گرمی تا این لحظه، بدون تغییر باقی ماندند. حباب سکه نیز در بسیاری از قطعات، روند صعودی طی کرده است.
نظر سنجی: Article Rating

به‌گزارش پایگاه خبری تحلیلی اقتصاد بازرگانی؛ قیمت طلا و سکه امروز دوشنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۳، همراه با کاهش قیمت اونس جهانی طلا در روند نزولی بازگشایی شد. شایان ذکر است، قیمت اونس جهانی طلا امروز، با کاهش سه دلاری با رقم ۲۳۲۳ دلار به ثبت رسیده است

قیمت سکه و طلا ۱۱ تیر

 

قیمت اونس نقره امروز با نوسانات کاهشی و افزایشی روبه‌رو شد و در این لحظه با یک سنت افزایش، روی رقم ۲۵ دلار و ۱۵ سنت قرار گرفت؛ گرم نقره ۹۹۹ در بازار داخل هم با ۲۵۰ تومان کاهش، گرمی ۵۸ هزار و ۶۰ تومان به فروش رسید.

نیم سکه و سکه گرمی فریز شدند

قیمت سکه امامی امروز، با کاهش ۱۲۸ هزار تومانی، با رقم ۴۲ میلیون و ۶۳۰ هزار تومان به ثبت رسید؛ سکه بهار آزادی با ۱۱۵ هزار تومان کاهش، روی رقم ۳۸ میلیون و ۸۹۰ هزار تومان قرار گرفت. قیمت ربع سکه نیز با کاهش ۵۰ هزار تومانی، با رقم ۱۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان به ثبت رسید.

همچنین قیمت نیم‌سکه و سکه گرمی بدون تغییر از زمان بازگشایی بازار، به ترتیب با رقم‌های ۲۳ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان و ۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان ثبت شد.

قیمت طلا کاهش یافت

قیمت طلا امروز روند کاهشی را نسبت به روز گذشته تجربه کرده است. هر مثقال طلا با ۱۰۹ هزار تومان کاهش، روی رقم ۱۵ میلیون و ۲۶۲ هزار تومان قرار گرفته است. هر گرم طلای ۱۸ عیار، با ۲۵ هزار و ۴۰۰ تومان کاهش، با رقم سه میلیون و ۵۲۲ هزار و ۸۰۰ تومان به فروش می‌رسد. قیمت طلای دست دوم نیز با ۲۵ هزار و ۵۷ تومان کاهش، با رقم سه میلیون ۴۷۵ هزار و ۸۱۱ تومان به ثبت رسیده است.

حباب سکه امروز در تمامی قطعات به غیر از ربع سکه افزایشی است؛ حباب سکه امامی ۷۱ هزار تومان، بهار آزادی ۲۷ هزار تومان، نیم سکه ۶۶ هزار تومان، سکه گرمی ۱۶ هزار تومان افزایش و حباب ربع سکه ۲۰ هزار تومان کاهش یافت.
انتهای‌پیام/
نظر سنجی
اشتراک گذاری
تصاویر
  • قیمت طلا و سکه امروز ۱۱ تیر ۱۴۰۳/ نیم سکه و سکه گرمی فریز شدند
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

 
  • banner
  • pegah1
  • famran
  • Untitled-24
  • bank-sh
  • _D8_A7_D8_AA_D8_A7_D9_82_20_D8_A8_D8_A7_D8_B2_D8_B1_DA_AF_D8_A7_D9_86_DB_8C_20_D8_A7_D9_84_D8_A8_D8_B1_D8_B2
  • ezweb
طراحی سایت