X
تاریخ انتشار: چهارشنبه 26 اردیبهشت 1403 - 11:54
کد خبر: 23061
ذوب‌آهن اصفهان آماده توسعه همكاری با شركت‌های دانش‌بنیان
 

ذوب‌آهن اصفهان آماده توسعه همكاری با شركت‌های دانش‌بنیان

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در نمایشگاه اینوتکس در نشست گره گشایی صنعت به دست دانش بنیان ها که امروز در پارک فناوری پردیس برگزار شد از عزم راسخ ذوب آهن اصفهان برای استفاده از توانمندی‌های شرکت‌های دانش‌بنیان در به‌روز رسانی تجهیزات و روند تولید این مجتمع بزرگ صنعتی خبر داد.
نظر سنجی: Article Rating

به‌گزارش پایگاه خبری تحلیلی اقتصاد بازرگانی به نقل از روابط عمومی شرکت ذوب‌آهن اصفهان؛ مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در نمایشگاه اینوتکس در نشست گره گشایی صنعت به دست دانش بنیان ها که امروز در پارک فناوری پردیس برگزار شد از عزم راسخ ذوب آهن اصفهان برای استفاده از توانمندی‌های شرکت‌های دانش‌بنیان در به‌روز رسانی تجهیزات و روند تولید این مجتمع بزرگ صنعتی خبر داد.

مهدی کوهی در این پنل به ارائه‌ی راهکارهایی برای تسهیل ارتباط شرکت‌های دانش‌بنیان با صنعت پرداخت و گفت:با توجه به اینکه عمده توسعه صنعت فولاد در کشور ما به دست جوانان همین مرز و بوم به وجود آمده،اکنون نیز تنها راهکار پیشرفت صنعت ، میدان دادن به شرکت‌های دانش بنیان است .وی افزود : این میدان دادن به شرکت های دانش بنیان باید به گونه‌ای هدفمند همانند دفاتر ارتباط با صنعت که پیش از این در دانشگاه‌ها فعال بود و مدیران بسیاری را تحویل صنایع کشور داد ، انجام شود.
مدیرعامل ذوب آهن اصفهان اظهار داشت: تسهیل ارتباط شرکت‌های دانش بنیان با سرپرستان و مدیران دست اندرکار در مجموعه ذوب آهن کمک شایانی به شناسایی مشکلات و معضلات موجود، همچنین یافتن راهکارهایی برای تبدیل فرایند سنتی تولید به تکنولوژی‌های روز از جمله هوش مصنوعی می‌کند.
کوهی بیان داشت: داشتن قدرت ، نقش تعیین کننده‌ای در پیشرفت دارد از این رو مجموعه ذوب‌آهن اصفهان نیز در تلاش است با کمک متخصصان در زمینه تکنولوژی‌های نو تغییرات لازم را ایجاد کند. این مجتمع بزرگ صنعتی حدود ۸۵ درصد از قطعات مکانیکی و ۶۵ درصد از قطعات الکتریکی مورد نیاز خود را در داخل مجموعه تولید می‌کند بنابراین برای تامین مابقی قطعات مورد نیاز همکاری و مشارکت شرکت‌های دانش‌بنیان لازم و ضروری است.

انتهای‌پیام/

نظر سنجی
اشتراک گذاری
تصاویر
  • ذوب‌آهن اصفهان آماده توسعه همكاری با شركت‌های دانش‌بنیان
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

 
  • banner
  • pegah1
  • famran
  • Untitled-24
  • bank-sh
  • _D8_A7_D8_AA_D8_A7_D9_82_20_D8_A8_D8_A7_D8_B2_D8_B1_DA_AF_D8_A7_D9_86_DB_8C_20_D8_A7_D9_84_D8_A8_D8_B1_D8_B2
  • ezweb1
طراحی سایت