X
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 22 شهریور 1401 - 11:12
کد خبر: 18538
رمز گشایی از افزایش قیمت سکه /پیش بینی بازار سکه امروز
 

رمز گشایی از افزایش قیمت سکه /پیش بینی بازار سکه امروز

به نظر می‌رسد یکی از دلایل افزایش قیمت سکه برگزاری نشست شورای حکام ، بیانیه 3 کشور اروپایی، احتمال صدور قطعنامه علیه ایران و اظهارات منفی بازیگران سیاسی درباره برجام و... باشد.
نظر سنجی: Article Rating

به‌گزارش پایگاه خبری تحلیلی اقتصاد بازرگانی؛ روز گذشته بعد از یکه تازی قیمت دلار در تهران، سکه بازان با جرات بیشتری وارد بازار سکه شدند و با خیال راحت در موقعیت خرید قرار گرفتند.

شکست خط مقاومتی در بازار سکه 

فلز گران بهای داخلی بعد از شکست خط مقاومتی 14 میلیون و 200 هزار تومان به سمت نیمه کانال ۱۴ میلیون تومان خیز برداشت و عصر دیروز در محدوده ۱۴ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان معامله شد.

پیش‌بینی قیمت سکه امروز 

در شرایط فعلی برخی از تحلیل‌گران بازار سکه باور دارند درصورتی که قیمت سکه در نیمه کانال یاد شده باقی بماند ممکن است در در مراحل بعدی به سمت ۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان هم حرکت کند.

رمز گشایی از افزایش قیمت سکه در تهران

از سوی دیگر به نظر می رسد یکی از دلایل افزایش قیمت سکه برگزاری نشست شورای حکام ، بیانیه سه کشور اروپایی، احتمال صدور قطعنامه علیه ایران و اظهارات منفی بازیگران سیاسی درباره برجام و... باشد.

پیام گروسی به قیمت سکه 

روز گذشته رافائل گروسی ،مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی هم مدعی شد:علیرغم اعلام آمادگی آژانس برای تعامل بدون تاخیر با ایران برای حل مسائل پادمانی، ایران با آژانس تعاملی نداشته است. در نتیجه، هیچ تحولی در این دوره صورت نگرفته و هیچ یک از مسائل باقی مانده حل نشده است. بنابراین، تمام این مسائل پادمانی باقی مانده است.

اظهارات گروسی هم موجب دلسردی سکه بازان به احیای برجام شد. 

انتهای‌پیام/

نظر سنجی
اشتراک گذاری
تصاویر
  • رمز گشایی از افزایش قیمت سکه /پیش بینی بازار سکه امروز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

 
  • banner
  • pegah1
  • famran
  • Untitled-24
  • bank-sh
طراحی سایت